Hekur rrobash Duetto Ariete

ALL26,800
Tax included

Pershkrimi

Duetto eshte paisja e vetme e hekurosjes me fuqi deri ne 2400 W,qe realizon ne menyre perfekte hekurosjen. Ju mund te hekurosni sasi te medha rrobash ne pak kohe dhe nuk do te ndjeni aspak lodhje. Eshte shume i thjeshte per t'u perdorur - ajo ofron tre opsione per procesin e hekurosjes : te fuqishme,profesionale dhe praktike.Mjafton te shtypni butonin mbi te dhe rezultati do jete mjaft i kenaqshem.

Fuqia : 2400W;

Presioni: 6bar;

Kapaciteti i rezervuarit: 1L;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar6437
5 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Hekur rrobash Duetto Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart