Hekur vertikal Ariete

ALL5,490
Tax included

Pershkrimi

Hekur portativ ARIETE - e mbani kudo me vete gjate udhetimeve tuaja. Avulli i fuqishem siguron nje hekurosje perfekte dhe rigjalleron rrobat qe kane kohe ne dollapin tuaj. Fale struktures se saj te holle procesi i hekurosjes behet me i lehte.

Fuqia: 1200W;

Kapaciteti : 260ml;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar4167
25 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Hekur vertikal Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart