SSD Plus 480GB SanDisk

ALL4,500
Tax included

Përmirësoni laptopin ose desktopin tuaj me një SSD të shpejtë, të besueshëm, sata3 nga një markë e besuar globalisht. Shpejtësitë e larta sekuenciale të leximit deri në 545 MB/s dhe shpejtësitë vijuese të shkrimit deri në 350 MB/s përkthehen në performancë më të mirë për gjithçka që bëni, duke performuar më shpejt se një hard disk tipik.

SKU: SDSSDA-480G-G26
Detajet e Produktit
Sandisk
SDSSDA-480G-G26
10 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “SSD Plus 480GB SanDisk”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart