Extreme Pro CompactFlash 64GB Memory Card SanDisk

ALL7,490
Tax included

SKU: SDCFXPS-064G-X46
Pershkrimi

Karta e memories SanDisk Extreme PRO CompactFlash është karta e parë në botë me kapacitet të lartë që mbështet VPG-65. Me shpejtësi transferimi deri në 160 MB/s , kjo kartë ofron performancën e shpejtë dhe efikase që prisni nga lideri global në kartat e memories flash. Ideale për regjistrimin e videove në shkallë profesionale, me një shpejtësi minimale të qëndrueshme shkrimi prej 65 MB/s për video të pasura 4K dhe Full HD. 

Detajet e Produktit
Sandisk
SDCFXPS-064G-X46
5 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Extreme Pro CompactFlash 64GB Memory Card SanDisk”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart