Extreme PRO SDHC™ And SDXC™ UHS-I 128GB Card SanDisk

ALL4,490
Tax included

SKU: SDSDXXU-128G-GN4IN
Pershkrimi

Me Teknologjinë SanDisk® QuickFlow™ , kjo kartë optimizon performancën për të kursyer kohën e shkarkimeve të mediave me shpejtësi transferimi deri në 200 MB/s. E ndërtuar për t'i bërë ballë motit, ujit, goditjeve dhe kushteve të tjera më pak se ideale. Kjo karte eshte e përputhshme me pajisjet pritëse të aktivizuara SDXC dhe SDXC UHS-I.

Detajet e Produktit
Sandisk
SDSDXXU-128G-GN4IN
84 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Extreme PRO SDHC™ And SDXC™ UHS-I 128GB Card SanDisk”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart