Ultra Dual Drive Go Type-C™ USB 32GB SanDisk

ALL1,290
Tax included

Pershkrimi

SanDisk Ultra® Dual Drive Go ju lejon të lëvizni me lehtësi skedarët midis telefonit inteligjent USB Type-C, tabletave dhe Mac-ve dhe kompjuterëve USB Type-A. Tani mund të bëni edhe më shumë foto dhe t'i qaseni ato në të gjitha pajisjet tuaja.

Detajet e Produktit
Sandisk
SDDDC3-32G-G46
63 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Ultra Dual Drive Go Type-C™ USB 32GB SanDisk”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart