USB Flash Drive 64GB Cruzer Fit SanDisk

ALL1,190
Tax included

SKU: SDCZ33-064G-G35
Pershkrimi

Pavarësisht nga madhësia e tij kompakte, Cruzer Fit USB Flash Drive ka kapacitet të mjaftueshëm për skedarët tuaj të preferuar dhe të dhënat tuaja personale më kritike. I disponueshëm në kapacitete deri në 64 GB , disku mund të akomodojë foto, këngë dhe çdo gjë tjetër që ju nevojitet për të ruajtur.

Detajet e Produktit
Sandisk
SDCZ33-064G-G35
31 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “USB Flash Drive 64GB Cruzer Fit SanDisk”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart