USB 3.0 Flash Drive 16GB Ultra Flair SanDisk

ALL790
Tax included

Pershkrimi

Flash drive SanDisk Ultra Flair™ USB 3.0 i lëviz skedarët tuaj shpejt. Kaloni më pak kohë duke pritur për të transferuar skedarë dhe shijoni performancën USB 3.0 me shpejtësi të lartë deri në 150 MB/s . Veshja e tij metalike e qëndrueshme  është mjaft e fortë për të trajtuar dhe goditjet. Dhe, me mbrojtjen me fjalëkalim, mund të jeni të sigurt që skedarët tuaj privatë mbeten privatë. 

Detajet e Produktit
Sandisk
SDCZ73-16G-G46
130 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “USB 3.0 Flash Drive 16GB Ultra Flair SanDisk”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart