USB 3.0 Flash Drive 32GB Ultra SanDisk

ALL790
Tax included

SKU: SDCZ48-032G-U46
Pershkrimi

Me shpejtësi transferimi deri në 130 MB/s 3 , SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive redukton kohën që do të shpenzoni duke pritur që skedarët të lëvizin nga flash drive në kompjuterin tuaj. E aktivizuar për USB 3.0, kjo pajisje e shpejtë ju lejon të transferoni dhe ruani skedarë të mëdhenj deri në dhjetë herë më shpejt se disqet USB 2.0. 

Detajet e Produktit
Sandisk
SDCZ48-032G-U46
727 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “USB 3.0 Flash Drive 32GB Ultra SanDisk”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart