Shtrydhese agrumesh metalike Spremi Ariete

ALL4,190
Tax included

Pershkrimi

Shtrydhesi metalik i agrumeve Spremi nga Ariete eshte nje paisje mjaft elegante,e rafinuar dhe me nje dizajn unik.Tashme ju mund te pergatisni pije freskuese mjaft te shijshme lehtesisht dhe pa shkaktuar rremuje.Spremi eshte zgjedhja ideale per t'i shtuar vaktit tuaj nje pije mjaft te shendetshme.

Fuqia: 40W;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0407
5 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Shtrydhese agrumesh metalike Spremi Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart