Shtrydhese frutash 700W Ariete

ALL9,590
Tax included

Pershkrimi

Shtrydhese frutash metalike-Ariete. E forte dhe kompakte,me fuqi 700 vat,pergatit ne menyre te shpejte dhe perfekte lengje frutash dhe perimesh,pa qene nevoja t'i prisni ato.

Fuqia : 700W;

Materiali: Celik;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0173
8 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Shtrydhese frutash 700W Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart