Grires Grati Turbo Ariete

ALL3,690
Tax included

Last items in stock 1 Item
Pershkrimi

Electric Grati Turbo është bërë një sukses i menjëhershëm i Ariete, falë formës së saj të këndshme dhe elegante në të njëjtën kohë.Sherben per grirjen e djathit dhe mund te merret direkt ne tavoline,pa pasur nevoje te hidhet ne ene tjeter.

Fuqia : 200W;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0439
1 Item
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Grires Grati Turbo Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart