Pershkrimi

Pergatisni pica mjaft te shijshme per vetem 4 minuta . Furra me e re e picave nga Ariete, me fuqi 1200 W,lehteson padyshim te gjithe punen tuaj.Tashme mund te pergatisni ne shtepite tuaja pica te persosura njesoj si në furra druri. Furra e picave Da Gennaro vjen e kompletuar me kohëmatës dhe 5 nivele të temperaturës, qëështë gjithashtu ideale për gatimin e tartave të këndshme, sanduiçeve të thekur, pasta të mbushura ... si në një furrë elektrike tradicionale.

Fuqia: 1200W;

Dimensionet: 34 x 30 x 19 cm;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar0909
3 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Berese picash Da Gennaro Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart