Brumatrice Vintage + makineri per hotdog

ALL22,580
Tax included

Pershkrimi

Robot kuzhine Vintage -paisja me kompakte dhe elegante per kuzhinen tuaj. Nje dizajn i shkelqyer me motive te traditave te se kaluares, nderthuret ne menyre perfekte me kuzhinen e koheve moderne. Pergatisni lloje te ndryshme brumerash shpejt dhe pa shkaktuar rremuje ne kuzhine.

Me Hotdog Party Maker ju mund te pergatisni ne pak minuta panine te ngrohta dhe mjaft te shijshme te stilit amerikan. Permban 5 nivele te gatimit si dhe butonin STOP i cili mund te ndaloje menjehere procesin e pergatitjes.

Detajet e Produktit
Ariete
1588
10 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Brumatrice Vintage + makineri per hotdog”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart