Pershkrimi

Set produktesh, ekspres Picasso + cajnik.

Makineri ekspresi Picasso - mjaft moderne dhe kompakte. Linjat e saj moderne e bëjnë atë të përsosur për çdo kuzhinë,si dhe përmasat e saj të vogla e bëjnë atë një aleat ideal për hapësira të vogla. Ideja perfekte e dhuratave gjithashtu.

Ibrik caji elektrik, pa tel me kapacitet 1.7 litër me nivelin e ujit të dukshëm. Lehtë për tu përdorur dhe mjaft i domosdoshem ne cdo kohe.

Detajet e Produktit
Ariete
1366
10 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Ekspres Picasso + Cajnik”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart