Ekspres Moderna + Tostiere

ALL28,480
Tax included

Pershkrimi

Set produktesh, ekspres Moderna + tostiere

Aparati i kafesë Moderna është aleati numër 1 për të shijuar një pushim intensiv me shije dhe elegancë. Dizajni i hollë dhe kompakt e bën atë unik për çdo kuzhinë: vetëm 14 cm i gjerë që përshtatet në çdo cep të kuzhinës, pa lënë hapësirë për pajisje të tjera. Falë manometrit do të jeni gjithmonë në gjendje të kuptoni nëse parametrat e ujit, sasia e kafesë dhe shkalla e bluarjes janë në ekuilibër me njëri-tjetrin për t'ju garantuar gjithmonë kafenë më të mirë të mundshme. Për ata që i duan shijet delikate, ekspresi Moderna ka një shpërndarës uji të nxehtë për të përgatitur çajra , infuzione dhe çajra bimorë të shijeve tuaja të preferuara.

Me tostieren Breakfast ju mund të përgatisni fetat tuaja të bukës në vetëm pak minuta . I sigurt dhe i lehtë për t'u pastruar: ka një tregues të dritës ndezur si dhe pllakat e veshura jo ngjitëse lejojnë pastrim të shpejtë dhe të lehtë.

Detajet e Produktit
Ariete
1381
5 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Ekspres Moderna + Tostiere”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart