External Portable 1TB HDD Western Digital

ALL7,490
Tax included

SKU: WDBUZG0010BBK-WESN
Pershkrimi

HDD portativë WD Elements™ me USB 3.0 ofrojnë hapësirë ​​ruajtëse të besueshme, me kapacitet të lartë, shpejtësi të larte të transferimit të të dhënave, lidhje universale dhe kapacitet masiv për konsumatorët që vlerësojnë vlerat. Pershtatshmeri me pajisjet më të fundit USB 3.0 dhe me pajisjet USB 2.0 gjithashtu.

Detajet e Produktit
WDBUZG0010BBK-WESN
22 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “External Portable 1TB HDD Western Digital”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart