Pershkrimi

Dy funksione të domosdoshme për pastrimin e plotë të shtëpisë tuaj ne nje produkt te vetem - efektiviteti i avullit dhe fuqia e vakumit do të eliminojnë te gjitha papastertite në gjitha llojet e dyshemesë, përfshirë dhe parketin.Mjaft praktike dhe e lehtë për tu perdorur falë kokës së saj të kthyeshme 180 ° dhe dorezës së palosshme.

Fuqia: 1500W;

Gjatesia e kabllit: 5m

Dimensionet: 24 x 16 x 69cm;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar2706
8 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Pastrues me avull Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart