Ekspres kafe amerikane Ariete

ALL8,690
Tax included

Pershkrimi

Ariete sjell versionin me praktik dhe cilesor te makinerise per kafe filter, e cila mundeson 4-12 filxhane kafeje, duke e mbajtur ate te ngrohte per rreth 30 minuta. Falë kohëmatësit dhe ekranit LCD është e mundur qe ju të programoni përgatitjen e kafesë në 24 orët e ardhshme.

Fuqia:2000W;

Kapaciteit:4-12 filxhane;

Garanci 24 muaj

Detajet e Produktit
Ariete
Ar1342
4 Items
Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Ekspres kafe amerikane Ariete”


.png .jpg .gif

Ky website perdor cookies per te permiresuar eksperiencen tuaj.Privacy Policy

Hyr

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart