Slider

Synchroline

s-l640_50318863

ROSACURE INTENSIVE CREAM SPF30 30ML SYNCHROLINE'-

Emulsion i lehte me filtra kunder rrezeve ultravjollce A dhe B ( spf 30).Perdoret per fytyrat kuperose dhe fytyrat rozace.

Perberesit : Dietil amino hidroksibenzpil,alkiil benzoat, dimetil sulfon, sodium hialuronat etj

Aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje ne fytyre te pastruar paraparkisht. Per veprim me te shpejte keshillohet kombinimi me Rosacure Fast ne mbremje. Ruhet ne temperature ambjenti


24 € secili