ariete-1324-macchina-caffe-espresso-in-metallo-ambientata-1005c6954fa9f10290eb7c25894c8633
ariete-1324-macchina-caffe-espresso-in-metallo-ambientata-1005c6954fa9f10290eb7c25894c8633ariete-1324-macchina-caffe-espresso-in-metallo-93a24a146836728625a96b6f7906b7faariete-1324-macchina-caffe-espresso-in-metallo-cappuccino-44d5adedaa923470783f51505daf8531

Ekspres Metalik Kodi i produktit: 1324

Ekspres kafeje metalike Ariete - mjaft cilesor dhe teresisht i ndertuar prej celiku.Fale teknologjise se saj te perparuar, tashme mund te shijoni kafe kremoze edhe ne shtepite tuaja. Perdorni pjesen me avull per te shkumezuar qumeshtin tuaj në nivelet e stilit barista me mikro-shkume per te krijuar latte, kapuçino etj.

179 € secili


6 Produkte në shportë
Bli tani
Fuqia: 1000 Wat Presion: 15 bar Kapaciteti: 1.5L Garanci 24 muaj